CF14JT270R | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | CF14JT270RTR-ND - Tape & Reel (TR) CF14JT270RCT-ND - Cut Tape (CT) |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CF14JT270R |
Beschrijving | RES 270 OHM 5% 1/4W AXIAL |
Standaard levertijd fabrikant | 23 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 270 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | CF14JT270R Modellen |
Categorie | Samenstelling |
Fabr. | Temperatuurcoëfficiënt 0/ -400ppm/°C |
Serie | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 155°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier Axiaal |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,091" dia x 0,236" L (2,30mm x 6,00mm) |