CD18ZT0R00
Productnummer DigiKey
738-CD18ZT0R00TR-ND - Tape & Reel (TR)
738-CD18ZT0R00CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CD18ZT0R00
Beschrijving
RES 0 OHM JUMPER 1/8W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0 Ohms Jumper 0,125W, 1/8W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CD18ZT0R00 Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Samenstelling
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,071" dia x 0,126" L (1,80mm x 3,20mm)