STFV025-24L
Productnummer DigiKey
2106-STFV025-24L-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STFV025-24L
Beschrijving
LINE FLTR 240VAC 2.5A CHASS MNT
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 2.5 A 240VAC 50/60Hz Enkel stadium Klemmenblok
Categorie
Frequentie - bedrijf
50/60Hz
Fabrikant
SolaHD
Toepassingen
General Purpose
Verpakking
Bulk
Goedkeuringsinstantie
CSA, cURus
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 60°C
Type filter
Enkele fase
Type montage
Chassismontage
Configuratie
Enkel stadium
Stijl aansluiting
Klemmenblok
Spanning - nominaal AC
240V
Basisproductnummer
Stroom
2.5 A