P4SMF12A
Productnummer DigiKey
1655-P4SMF12ATR-ND - Tape & Reel (TR)
1655-P4SMF12ACT-ND - Cut Tape (CT)
1655-P4SMF12ADKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P4SMF12A
Beschrijving
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
19,9V Klem 20,1A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage SOD-123FL
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
19,9V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
20,1A
Serie
Vermogen - piek puls
400W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
12V
Verpakking / doos
SOD-123F
Spanning - doorslag (min.)
13,3V