MBRD5100
Productnummer DigiKey
1655-MBRD5100TR-ND - Tape & Reel (TR)
1655-MBRD5100CT-ND - Cut Tape (CT)
1655-MBRD5100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRD5100
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage DPAK
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
300pF @ 5V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 5 A