3.0SMI60A
Productnummer DigiKey
1655-3.0SMI60ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
3.0SMI60A
Beschrijving
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
96,8V Klem 31A Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage DO-214AB (SMC)
Categorie
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
96,8V
Fabr.
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
31A
Serie
Vermogen - piek puls
3000W (3kW)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
General Purpose
Type
Zener
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Unidirectionele kanalen
1
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - sper doorslag (typ.)
60V
Verpakking / doos
DO-214AB, SMC
Spanning - doorslag (min.)
66,7V