LS044Q7DH01
Productnummer DigiKey
425-2910-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LS044Q7DH01
Beschrijving
GRAPHIC DISPLAY MONOCHROME BLACK
Gedetailleerde beschrijving
Displaymodulen - LCD grafisch Reflecterend Zwart Monochroom Seriële 4,4" (111,76mm) 320 x 240 (QVGA)
Categorie
Achtergrondverlichting
Zonder achtergrondverlichting
Fabrikant
Sharp Microelectronics
Puntpixels
320 x 240 (QVGA)
Verpakking
Tray
Interface
Seriële
Status onderdeel
Actief
Kleur grafische elementen
Zwart
Type display
Monochroom
Achtergrondkleur
Wit
Displaymodus
Reflecterend
Puntafstand
0,28mm B x 0,28mm H
Schermdiagonaal
4,4" (111,76mm)
Basisproductnummer
Zichtvlak
90,80mm B x 68,40mm H