TDS2201P.F
Productnummer DigiKey
600-TDS2201P.FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TDS2201P.F
Beschrijving
TVS DIODE 22VWM 28VC 2DFN
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
28V Klem 16A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 2-DFN (1x0,6)
Categorie
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
16A (8/20µs)
Fabr.
Vermogen - piek puls
450W
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Vermogenslijnbescherming
Nee
Status onderdeel
Actief
Toepassingen
USB
Type
Zener
Capaciteit bij frequentie
58pF @ 1MHz
Unidirectionele kanalen
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Spanning - sper doorslag (typ.)
22V (max.)
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - doorslag (min.)
25V
Verpakking / doos
0402 (1006 metrisch)
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
28V