SSPT7F-12.5PF20-R
Productnummer DigiKey
728-1064-2-ND - Tape & Reel (TR)
728-1064-1-ND - Cut Tape (CT)
728-1064-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SSPT7F-12.5PF20-R
Beschrijving
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
32.768 kHz ±20ppm Kristallen 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, platte kabel, 3 kabels
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
65 kOhms
Fabr.
Bedrijfsmodus
Grondmodus
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Type
kHz-kristal (stemvork)
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (6,7x1,5)
Frequentie
32.768 kHz
Grootte / afmetingen
0,264" L x 0,059" B (6,70mm x 1,50mm)
Frequentietolerantie
±20ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,055" (1,40mm)
Belastingscapaciteit
12,5pF