LC1D50AP7
Productnummer DigiKey
4008-LC1D50AP7-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LC1D50AP7
Beschrijving
TESYS 3P EVLK CTR 50A 22KW AC3 2
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Contactor 3PST-NO (3 vorm A) 50 A 230 VAC Spoel Chassismontage, DIN-rail
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LC1D50AP7 Modellen
Categorie
Schakelspanning
690VAC, 300VDC - Max
Fabrikant
Schneider Electric
Functies
Hulpcontacten
Serie
Stijl aansluiting
Schroefklem
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Spanning 'moet werken'
184 VAC
Type montage
Chassismontage, DIN-rail
Spanning 'moet vrijgeven'
69 VAC
Spoelspanning
230 VAC
Bedrijfstijd
26 ms
Contactvorm
3PST-NO (3 vorm A)
Vrijgavetijd
19 ms
Contactclassificatie (stroom)
50 A