TSW-104-23-S-D
Productnummer DigiKey
SAM1072-04-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-104-23-S-D
Beschrijving
CONN HEADER VERT 8POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 8 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TSW-104-23-S-D Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
30,0µin (0,76µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
2
Materiaal contact
Fosforbrons
Rij-afstand - mating
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Basisproductnummer
Aansluiting
Soldeersel
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 897
Fabrieksvoorraad: 3.246
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Artikel met toegevoegde waarde
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Op voorraad: 770
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM