TSW-102-23-F-S
Productnummer DigiKey
SAM10326-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TSW-102-23-F-S
Beschrijving
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 2 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TSW-102-23-F-S Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,115" (2,92mm)
Verpakking
Zak
Totale lengte contact
0,445" (11,30mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
3,00µin (0,076µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
1
Materiaal contact
Fosforbrons
Aantal posities belast
Alle
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Stijl
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C