PCIE-098-02-F-D-TH
PCIE-098-02-F-D-TH
PCIE-098-02-F-D-TH
Productnummer DigiKey
SAM9745-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCIE-098-02-F-D-TH
Beschrijving
CONN PCI EXP FMALE 98POS 0.039
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
98 positie Vrouwtje Connector PCI Express™ Goud 0,039" (1,00mm) Zwart
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PCIE-098-02-F-D-TH Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
Samtec Inc.
Functies
Printplaatgeleider
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Buis
Aansluiting
Soldeersel, versprongen
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Fosforbrons
Type kaart
PCI Express™
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
3,00µin (0,076µm)
Aantal posities
98
Kleur
Zwart
Dikte kaart
0,062" (1,57mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Aantal rijen
2
Materiaal - isolatie
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Hoogte
0,039" (1,00mm)