PCIE-064-02-S-D-RA
PCIE-064-02-S-D-RA
PCIE-064-02-S-D-RA
Productnummer DigiKey
PCIE-064-02-S-D-RA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PCIE-064-02-S-D-RA
Beschrijving
CONN PCI EXP FMALE 64POS 0.039
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
64 positie Vrouwtje Connector PCI Express™ Goud 0,039" (1,00mm) Zwart
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PCIE-064-02-S-D-RA Modellen
Categorie
Uitlezen
Dubbel
Fabrikant
Samtec Inc.
Functies
Printplaatgeleider
Serie
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Verpakking
Buis
Aansluiting
Soldeersel, versprongen
Status onderdeel
Actief
Materiaal contact
Fosforbrons
Type kaart
PCI Express™
Afwerking contact
Goud
Geslacht
Vrouwtje
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Aantal posities
64
Kleur
Zwart
Dikte kaart
0,062" (1,57mm)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Aantal rijen
2
Materiaal - isolatie
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Hoogte
0,039" (1,00mm)