Afbeelding van MTSW-108-08-L-D-350 is niet beschikbaar
MTSW-108-08-L-D-350
Productnummer DigiKey
MTSW-108-08-L-D-350-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MTSW-108-08-L-D-350
Beschrijving
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 16 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MTSW-108-08-L-D-350 Modellen
Categorie
Type bevestiging
Push-Pull
Fabr.
Lengte contact - mating
0,350" (8,89mm)
Serie
Lengte contact - stijl
0,080" (2,03mm)
Verpakking
Bulk
Totale lengte contact
0,530" (13,46mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Type aansluiting
Vorm contact
Vierkant
Type contact
Pen mannetje
Afwerking contact - mating
Goud
Pitch - mating
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Aantal posities
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal rijen
2
Materiaal contact
Fosforbrons
Rij-afstand - mating
Isolatiemateriaal
Polyester, glasgevuld
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
3A