FLE-148-01-G-DV
Productnummer DigiKey
SAM1226-48-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FLE-148-01-G-DV
Beschrijving
CONN RCPT 96POS 0.05 GOLD SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
96 Posities Receptacle Connector 0,050" (1,27mm) Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FLE-148-01-G-DV Modellen
Categorie
Aansluiting
Fabr.
Type bevestiging
Push-Pull
Serie
Afwerking contact - mating
Verpakking
Bulk
Dikte afwerking contact - mating
10,0µin (0,25µm)
Status onderdeel
Actief
Kleur isolatie
Zwart
Type aansluiting
Hoogte isolatie
0,172" (4,37mm)
Type contact
Stekkerbus vrouwtje
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stijl
Kaart naar kaart of kabel
Afwerking contact - stijl
Goud
Aantal posities
Nominale stroom (A)
2A per contact
Aantal posities belast
Alle
Isolatiemateriaal
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Pitch - mating
Vorm contact
Vierkant
Aantal rijen
2
Materiaal contact
Fosforbrons
Rij-afstand - mating
0,050" (1,27mm)
Dikte afwerking contact - stijl
3,00µin (0,076µm)
Type montage
Opbouwmontage
Basisproductnummer
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Beschikbaar om te bestellen
Fabrieksvoorraad: 169
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 0
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
Op voorraad: 0
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD