ASP-134606-01
Productnummer DigiKey
SAM8733-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASP-134606-01
Beschrijving
CONN ARRAY PLUG 160POS SMD GOLD
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
160 Connector posities Strook, pennen mannetje Opbouwmontage Goud
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASP-134606-01 Modellen
Categorie
Aantal rijen
4
Fabrikant
Samtec Inc.
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Functies
VITA 57
Verpakking
Strook
Afwerking contact
Goud
Status onderdeel
Actief
Dikte afwerking contact
30,0µin (0,76µm)
Type aansluiting
Strook, pennen mannetje
Hoogte boven bord
0,181" (4,60mm)
Aantal posities
160
Basisproductnummer
Hoogte
0,050" (1,27mm)