RCS2012F6042CS is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
YAGEO
Op voorraad: 1.240
Gegevensblad
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
60.4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipweerstand 0805 (2012 metrisch) Anti-zwavel, vochtbestendig Dikkefilm
RCS2012F6042CS
Productnummer DigiKey
RCS2012F6042CS-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RCS2012F6042CS
Beschrijving
RES 60.4K OHM 1% 1/8W 0805
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RCS2012F6042CS Modellen
Categorie
Functies
Anti-zwavel, vochtbestendig
Fabr.
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 155°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerantie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,026" (0,66mm)