SJ1-2503A
SJ1-2503A
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ1-2503A
Productnummer DigiKey
CP1-2503A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SJ1-2503A
Beschrijving
CONN JACK STEREO 2.5MM R/A
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2,50mm (0,094", 3/32", Sub Mini, miniatuur) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
SJ1-2503A Modellen
Categorie
Aansluiting
Soldeersel
Fabr.
Afscherming
Niet afgeschermd
Verpakking
Zak
Spanning - nominaal
12VDC
Status onderdeel
Actief
Nominale stroom (A)
1 A
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus
Lengte/diepte mating
0,433" (11,00mm)
Geslacht
Vrouwtje
Materiaal contact - beplating
Tin
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Materiaal behuizing
Messing
Door industrie erkende diameter mating
Kleur behuizing
Zilver, zwart
Werkelijke diameter
0,102" (2,60mm)