MPB01-1B54-S-CAP-R-D
Productnummer DigiKey
2223-MPB01-1B54-S-CAP-R-D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MPB01-1B54-S-CAP-R-D
Beschrijving
SPST, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPST-NO Standard Through-hole
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MPB01-1B54-S-CAP-R-D Modellen
Categorie
Nominale stroom (A)
14mA (DC)
Fabr.
Nominale spanning - DC
28 V
Serie
Type actuator
Rond, knop
Verpakking
Zak
Markering actuator
Geen markering
Status onderdeel
Actief
Kleur - actuator/dop
Rood
Type montage
Through-hole
Stijl aansluiting
PC-pen
Type
Standard
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C