HSE-B20254-040H
Productnummer DigiKey
102-4240-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HSE-B20254-040H
Beschrijving
HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 25
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Koellichaam TO-220 Aluminiumlegering 5,7W @ 75°C Printplaatniveau, verticaal
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HSE-B20254-040H Modellen
Categorie
Lengte
1,000" (25,40mm)
Fabr.
Breedte
1,260" (32,00mm)
Serie
Hoogte vin
0,551" (14,00mm)
Verpakking
Zak
Vermogensdissipatie bij temperatuurstijging
5,7W @ 75°C
Status onderdeel
Actief
Thermische weerstand bij gedwongen luchtstroom
7,74°C/W @ 200 LFM
Type
Printplaatniveau, verticaal
Thermische weerstand bij natuurlijk
13,16°C/W