DS01-254-S-01BE
DS01-254-S-01BE
DIP Switches 101
DS01-254-S-01BE
Productnummer DigiKey
2223-DS01-254-S-01BE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DS01-254-S-01BE
Beschrijving
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SPST 1 positie Through-hole Schuif (standaard) Actuator 25mA 24 VDC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DS01-254-S-01BE Modellen
Categorie
Afwerking contact
Goud
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte boven bord
0,264" (6,70mm)
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Buis
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Circuit
SPST
Afwasbaar
Nee
Aantal posities
1
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
25mA
Materiaal behuizing
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Nominale spanning
24 VDC
Lengte
0,156" (3,96mm)