CSS-12048-208
Productnummer DigiKey
2223-CSS-12048-208-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS-12048-208
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 10W TOP PORT 90DB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 10 W 80 Hz ~ 120 Hz Bovenkant Rond
Categorie
Vermogen - nominaal
10 W
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vermogen - max.
15 W
Serie
Locatie poort
Bovenkant
Verpakking
Box
Vorm
Rond
Status onderdeel
Actief
Materiaal - kegel
Papier
Technologie
Magnetic
Materiaal - magneet
Ferriet
Type
General Purpose
Aansluiting
Soldeero(o)g(en)
Frequentiebereik
80 Hz ~ 120 Hz
Grootte / afmetingen
4,685" dia (119,00mm)
Frequentie - zelfresonerend
100 Hz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,870" (47,50mm)
Impedantie
8 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Efficiëntie - dBA
90,00
Nominale vervorming
8% max @ 1kHz, 500mm, 1W
Efficiëntie - testen
1W/500mm