CSS-10237-54
Productnummer DigiKey
2223-CSS-10237-54-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSS-10237-54
Beschrijving
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 90DB
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4 Ohms General Purpose Luidsprekers 5 W 160 Hz ~ 10 kHz Bovenkant Rond, vierkant frame
Categorie
Vermogen - nominaal
5 W
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Vermogen - max.
8 W
Serie
Locatie poort
Bovenkant
Verpakking
Box
Vorm
Rond, vierkant frame
Status onderdeel
Actief
Materiaal - kegel
Papier
Technologie
Magnetic
Materiaal - magneet
Ferriet
Type
General Purpose
Aansluiting
Soldeero(o)g(en)
Frequentiebereik
160 Hz ~ 10 kHz
Grootte / afmetingen
4,016" L x 4,016" B (102,00mm x 102,00mm)
Frequentie - zelfresonerend
200Hz
Hoogte - geplaatst (max.)
1,437" (36,50mm)
Impedantie
4 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C
Efficiëntie - dBA
90,00
Nominale vervorming
8% max @ 1kHz, 500mm, 1W
Efficiëntie - testen
1W/500mm