CP8530345
Productnummer DigiKey
2223-CP8530345-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP8530345
Beschrijving
PELTIER, 30 X 30 X 3.45, 8.5 A,
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 57,7W @ 27°C 8.5 A
Categorie
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
3,45mm
Serie
Aantal stadia
1
Verpakking
Box
Stroom - max.
8.5 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
11.8 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
1.15 Ohms
Grootte / afmetingen
Vierkant - 30,00mm L x 30,00mm B
Functies
Geleiders, afgedicht - Silicone RTV
Qmax bij Th
57,7W @ 27°C