CP105559415
Productnummer DigiKey
2223-CP105559415-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP105559415
Beschrijving
PELTIER, 55 X 59 X 4.15, 10 A, W
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 140,0W @ 27°C 10 A
Categorie
Delta Tmax bij Th
70°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
4,15mm
Serie
Aantal stadia
1
Verpakking
Box
Stroom - max.
10 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
24.6 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
1.82 Ohms
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 59,00mm L x 55,00mm B
Functies
Geleiders, afgedicht - Silicone RTV
Qmax bij Th
140,0W @ 27°C