CP100-40635
Productnummer DigiKey
2223-CP100-40635-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP100-40635
Beschrijving
PELTIER, 40 X 40 X 6.35 MM, 10 A
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 62,0W @ 27°C 10 A
Categorie
Delta Tmax bij Th
85°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Hoogte
6,35mm
Serie
Aantal stadia
2
Verpakking
Box
Stroom - max.
10 A
Status onderdeel
Actief
Spanning - max.
16.1 V
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Weerstand
1.36 Ohms
Grootte / afmetingen
Vierkant - 40,00mm L x 40,00mm B
Functies
Geleiders, afgedicht - Silicone RTV
Qmax bij Th
62,0W @ 27°C