CP042-4081
Productnummer DigiKey
2223-CP042-4081-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CP042-4081
Beschrijving
PELTIER, 40 X 40 X 8.1 MM, 4.2 A
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
TEC (thermo-elektrische koeler) 27,7W @ 27°C 4.2 A 104°C
Categorie
Delta Tmax bij Th
91°C @ 27°C
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Aantal stadia
2
Serie
Stroom - max.
4.2 A
Verpakking
Box
Spanning - max.
14.4 V
Status onderdeel
Actief
Weerstand
3.25 Ohms
Type
TEC (thermo-elektrische koeler)
Bedrijfstemperatuur
104°C
Grootte / afmetingen
Vierkant - 40,00mm L x 40,00mm B
Functies
Geleiders, afgedicht - Silicone RTV
Qmax bij Th
27,7W @ 27°C