CDM-20008
Productnummer DigiKey
102-2502-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDM-20008
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 300 mW 448 Hz ~ 7 kHz Bovenkant Rond
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CDM-20008 Modellen
Categorie
Efficiëntie - testen
300mW/100mm
Fabrikant
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Serie
Vermogen - nominaal
300 mW
Verpakking
Tray
Vermogen - max.
500 mW
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Technologie
Magnetic
Vorm
Rond
Type
General Purpose
Materiaal - kegel
Polyester, polyethyleentereftalaat (PET)
Frequentiebereik
448 Hz ~ 7 kHz
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentie - zelfresonerend
560 Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,787" dia (20,00mm)
Efficiëntie - dBA
92,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)