63MU104MA13216 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 63MU104MA13216 |
Beschrijving | CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC 1206 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 0.1 µF Filmcondensators 63V Acryl, gemetalliseerd 1206 (3216 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 63MU104MA13216 Modellen |
Categorie | Diëlektrisch materiaal |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Capaciteit | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Tolerantie ±20% | Aansluiting Soldeerblokken |
Nominale spanning - DC 63V | Toepassingen DC-link, DC-filters |