63MU103KZ12012
Productnummer DigiKey
1189-63MU103KZ12012TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-63MU103KZ12012CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-63MU103KZ12012DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
63MU103KZ12012
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 10% 63VDC 0805
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 63V Acryl, gemetalliseerd 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
63MU103KZ12012 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Tolerantie
±10%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
63V