6.3ZLQ4700MEFC10X25
Productnummer DigiKey
1189-3604-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
6.3ZLQ4700MEFC10X25
Beschrijving
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4700 µF 6.3 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
6.3ZLQ4700MEFC10X25 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.75 A @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.5 A @ 100 kHz
Impedantie
15 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
6.3 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C