50MU104MA13216
Productnummer DigiKey
1189-2539-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2539-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2539-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50MU104MA13216
Beschrijving
CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF Filmcondensators 50V Acryl, gemetalliseerd 1206 (3216 metrisch)
EDA/CAD-modellen
50MU104MA13216 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
50V