50MU103KY11608
Productnummer DigiKey
1189-50MU103KY11608TR-ND - Tape & Reel (TR)
1189-50MU103KY11608CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-50MU103KY11608DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
50MU103KY11608
Beschrijving
CAP FILM 10000PF 10% 50VDC 0603
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10000 pF Filmcondensators 50V Acryl, gemetalliseerd 0603 (1608 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
50MU103KY11608 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)
Tolerantie
±10%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
50V