450BXW47MEFR16X25
Productnummer DigiKey
1189-3196-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450BXW47MEFR16X25
Beschrijving
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 µF 450 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 12000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
450BXW47MEFR16X25 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
500 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.25 A @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
450 V
Type montage
Levensduur bij temp.
12000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C