400LLE4R7MEFC10X12.5
Productnummer DigiKey
1189-1334-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
400LLE4R7MEFC10X12.5
Beschrijving
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
4.7 µF 400 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 15000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
400LLE4R7MEFC10X12.5 Modellen
Categorie
Rimpelstroom bij lage frequentie
61 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
122 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,571" (14,50mm)
Spanning - nominaal
400 V
Type montage
Levensduur bij temp.
15000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C