35ZLR56MEFC5X11
Productnummer DigiKey
1189-35ZLR56MEFC5X11-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLR56MEFC5X11
Beschrijving
CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
56 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
200 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
400 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
210 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C