35ZLQ2200MEFC12.5X35
Productnummer DigiKey
1189-3669-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLQ2200MEFC12.5X35
Beschrijving
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2200 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
35ZLQ2200MEFC12.5X35 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
2.66 A @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3.8 A @ 100 kHz
Impedantie
10 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" dia (12,50mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
1,457" (37,00mm)
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C