35ZLH330MEFC10X12.5
Productnummer DigiKey
1189-1891-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLH330MEFC10X12.5
Beschrijving
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 10000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
35ZLH330MEFC10X12.5 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
731.5 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.33 A @ 100 kHz
Impedantie
39 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,551" (14,00mm)
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C