35ZLH220MEFC8X11.5
Productnummer DigiKey
1189-1863-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLH220MEFC8X11.5
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 8000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
35ZLH220MEFC8X11.5 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
472.5 mA @ 120 Hz
Impedantie
56 mOhms
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Levensduur bij temp.
8000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C