35ZLH100MEFC6.3X11
Productnummer DigiKey
1189-1300-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35ZLH100MEFC6.3X11
Beschrijving
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µF 35 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 6000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35ZLH100MEFC6.3X11 Modellen
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Toepassingen
Serie
Rimpelstroom bij lage frequentie
270 mA @ 120 Hz
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij hoge frequentie
540 mA @ 100 kHz
Status onderdeel
Actief
Impedantie
94 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,098" (2,50mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Spanning - nominaal
35 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
6000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C