35MU684MA23216
Productnummer DigiKey
1189-2537-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2537-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2537-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU684MA23216
Beschrijving
CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.68 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 1206 (3216 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35MU684MA23216 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±20%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
35V