35MU683KZ12012
Productnummer DigiKey
1189-4334-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-4334-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-4334-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU683KZ12012
Beschrijving
CAP FILM 0.068UF 10% 35VDC 0805
Gedetailleerde beschrijving
0.068 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 0805 (2012 metrisch)
EDA/CAD-modellen
35MU683KZ12012 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,039" (1,00mm)
Tolerantie
±10%
Nominale spanning - DC
35V