35MU223KY11608
Productnummer DigiKey
1189-4332-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-4332-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-4332-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU223KY11608
Beschrijving
CAP FILM 0.022UF 10% 35VDC 0603
Gedetailleerde beschrijving
0.022 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 0603 (1608 metrisch)
EDA/CAD-modellen
35MU223KY11608 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,031" (0,80mm)
Tolerantie
±10%
Nominale spanning - DC
35V