35MU106MD35750
Productnummer DigiKey
1189-2530-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2530-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2530-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU106MD35750
Beschrijving
CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Gedetailleerde beschrijving
10 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 2220 (5750 metrisch)
EDA/CAD-modellen
35MU106MD35750 Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Grootte / afmetingen
0,224" L x 0,197" B (5,70mm x 5,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,110" (2,80mm)
Tolerantie
±20%
Nominale spanning - DC
35V