35MU105MB13225
Productnummer DigiKey
1189-2529-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-2529-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-2529-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU105MB13225
Beschrijving
CAP FILM 1UF 20% 35VDC 1210
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 1210 (3225 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35MU105MB13225 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,063" (1,60mm)
Tolerantie
±20%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
35V