35MU104KZ22012
Productnummer DigiKey
1189-4333-2-ND - Tape & Reel (TR)
1189-4333-1-ND - Cut Tape (CT)
1189-4333-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35MU104KZ22012
Beschrijving
CAP FILM 0.1UF 10% 35VDC 0805
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.1 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 0805 (2012 metrisch)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
35MU104KZ22012 Modellen
Categorie
Diëlektrisch materiaal
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Type montage
Opbouwmontage
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,047" (1,20mm)
Tolerantie
±10%
Aansluiting
Soldeerblokken
Nominale spanning - DC
35V