35MU104KZ22012 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 35MU104KZ22012 |
Beschrijving | CAP FILM 0.1UF 10% 35VDC 0805 |
Standaard levertijd fabrikant | 22 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 0.1 µF Filmcondensators 35V Acryl, gemetalliseerd 0805 (2012 metrisch) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 35MU104KZ22012 Modellen |
Categorie | Diëlektrisch materiaal |
Fabr. | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C |
Serie | Type montage Opbouwmontage |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Grootte / afmetingen 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Capaciteit | Hoogte - geplaatst (max.) 0,047" (1,20mm) |
Tolerantie ±10% | Aansluiting Soldeerblokken |
Nominale spanning - DC 35V | Toepassingen DC-link, DC-filters |