25ZLQ82MEFC5X11
Productnummer DigiKey
1189-3641-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25ZLQ82MEFC5X11
Beschrijving
CAP ALUM 82UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
82 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 3000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
25ZLQ82MEFC5X11 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
200 mA @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
400 mA @ 100 kHz
Impedantie
210 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,079" (2,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,197" dia (5,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,492" (12,50mm)
Levensduur bij temp.
3000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C