25ZLQ820MEFC10X16
Productnummer DigiKey
1189-3647-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25ZLQ820MEFC10X16
Beschrijving
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
22 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
820 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 5000 uur @ 105°C
EDA/CAD-modellen
25ZLQ820MEFC10X16 Modellen
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.158 A @ 120 Hz
Rimpelstroom bij hoge frequentie
1.93 A @ 100 kHz
Impedantie
25 mOhms
Capaciteit
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,689" (17,50mm)
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C